Wildlife fotografie a cestování je pro mě obrovská vášeň. Pokud máte stejnou vášeň a chuť se mnou vyrazit na fotografické cesty kolem světa zaměřené na fotografování divoké přírody, tak je zde pro Vás nabídka domácích a hlavně zahraničních photo tours kam vyrazím. Všechny destinace jsou mnou odzkoušené a itinerář s komfortní logistikou zařizuji přímo s mými lokálními průvodci (přáteli) v každé dané zemi. Fotit jezdím pouze na jistotu a spolupracuji s těmi nejlepšími, kde itineráře jsou navrženy přímo pro fotografy. Ceny se liší dle programu, počtu dní a osob. Přesné termíny řeším dle dostupnosti a cen letenek. V případě Vašeho zájmu se přidat, pište nebo volejte a rád sdělím více informací

EKVÁDOR (Prosinec 2019) – volná místa k dispozici
Ekvádor je jednou z nejvíce biologicky rozmanitých zemí na světě. Itinerář je pečlivě navržen na focení nejvíce ikonických a velkolepých ptačích druhů z celkových 1700 druhů Ekvádoru. Všechna fotografická místa, včetně ubytování, jsou strategicky rozmístěna v 7 soukromých ptačích rezervacích.

KOSTARIKA (Leden 2020) – plně obsazeno
Kostarika patří mezi nejvíce oblíbené místo všech wildlife fotografů. Exkluzivní itinerář je navržen na focení tukanů, kvesalů, papoušků, kolibříků, žab, hadů, opic a mnoho dalšího. Bezkonkurečně nejlepší program co můžete mít

EXOTICKÉ MAKRO (červen/červenec) – volná místa k dispozici
Velice oblíbená a exkluzivní dvoudenní akce zaměřená na focení exotického makra z celého světa. Fotit se bude velký počet bizarních druhů žab, plazů, pavouků, hmyzu a mnohem více. Fotit se bude venku na vybraných lokalitách v okolí Chrudimi. Přesný termín bude upřesněn dle dostupnosti majitele zvířat.

SRÍ LANKA (prosinec 2020) – volná místa k dispozici
Na tento tropický ostrov se vždy rád vracím. Je to opravdu perla indického oceánu. Rozmanitost zvířecích druhů na tak malém místě je neuvěřitelná. V zimním období sem migruje spoustu druhů ptactva. Itinerář je zaměřen na focení nejen ptactva, ale i levhartů, slonů a dalších druhů v Sinharajském deštném pralese.

PANAMA (leden 2021) – volná místa k dispozici (připravuje se)
V deštném a mlžném lese se společně s mým průvodcem pokusíme najít Harpyji pralesní. Dále bude itinerář navržen na focení mnoha ptačích druhů, opic, žab apod. na jihu Panamy. Nejvíce času strávím právě na jihu blízko Kolumbijských hranic. Zde je možno fotit spoustu jiných druhů zvířat, které se právě nachází v Kolumbii. Fauna na severu je stejná (podobná) jako na Kostarice.